Філарет готовий зустрітися з Кірілом, але від автокефалії не відступить

Глава Української православної церкви Київського патріархату Філарет (Денисенко) погоджується зустрітися для переговорів з главою Російської православної церкви патріархом Кірілом. Однак, Філарет не планує відмовлятися від ідеї автокефалії Української церкви.

Про це глава УПЦ заявив в ефірі одного з українських телеканалів, пише "Інтерфакс".

"Якби він (патріарх Кіріл) запропонував зустрітися, я б, звичайно, погодився, але від своєї позиції - автокефалії Української церкви - не відступив би", - зазначив Філарет.

Разом з тим, він запевнив, що поки таких пропозицій не було.

"Я попереджав, що незалежно від того, як завершаться ці переговори, яким буде рішення архієрейського собору РПЦ, щоб ми залишалися єдиними, тому що для нас єдність має більше значення, ніж автокефалія", - підкреслив патріарх.

Нагадаємо, раніше на сторінці Архієрейського собору, який відбувається у Москві, поширили інформацію про звернення митрополита Філарета, у якому він нібито просив про помилування.

Пізніше речник УПЦ-КП заперечив цю інформацію. Він зазначив, що патріарх Філарет ніколи не направляв і не направлятиме на адресу Російської православної церкви, патріарха Кирила або когось іншого прохання про помилування.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram