Філіппінка народила сина-єдинорога ФОТО ВІДЕО

Філіппінка народила сина-«єдинорога» (ФОТО, ВІДЕО)

05.03.2018 10:00
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду
На Філіппінах 20-річна Ангела Пуерто народила хлопчика з грижею на голові, яка робить його схожим на єдинорога.

Про це пише «Daily Mail».

«Ми ніколи раніше не бачили таких дітей, тому намагаємося дивитися на нього як на благословення. Начебто він маленька дитина-єдиноріг», – говорить молода мама Ангела Пуерто.

Хлопчик страждає на енцефалоцеле – патологію, яка супроводжується виходом мозкових оболонок за межі черепної коробки. В цьому випадку аномалія не зашкодила мозку дитини, тому операція може позбавити сім'ю від такої біди. Тільки от грошей на це у сім'ї немає.

Протягом всієї вагітності лікарі бачили в животі жінки здорового хлопчика.

«Ми робили кілька тестів УЗД, але лікарі жодного разу не помітили аномалії в розвитку малюка. Коли він народився, нам сказали, що ми щасливчики! В тому сенсі, що його енцефалоцеле не зашкодила мозок», – зізнається Ангела.

А поки що 20-річному батькові малюка Ронель Прадо довелося змінити місце роботи, щоб мати можливість допомагати дружині доглядати за новонародженим сином.

Хоча лікарі і відпустили їх додому, хвороба маленького Нела Жона вимагає уваги кожну годину. Батьки регулярно змінюють бандаж на нарості Нела, адже він гноїться і кровоточить.

«Ми доглядаємо за немовлям, але мріємо про те, щоб він одужав. За сім тижнів його життя грижа виросла в два рази, ми боїмося, що незабаром вона стане непідйомною для малюка», – розповів тато малюка.

«Вголос»

Теги: Філіппіни

ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram