Фірташ по-віденськи хто з українських нардепів відвідав палацове святкування олігархових уродин ВІДЕО

Фірташ по-віденськи: хто з українських нардепів відвідав палацове святкування олігархових уродин (ВІДЕО)

Український олігарх Дмитро Фірташ напередодні відсвяткував у Австрії свій день народження. Покинути межі цієї країни через розшук ФБР він не міг. Тепер журналісти з’ясували, хто з українських політиків приїхав до Відня, щоб привітати фінансового стовпа влади екс-президента-втікача Віктора Януковича та людину, яка досі має вплив на українських політиків.

Нардепи-опоблоківці літали у Відень на святкування дня народження олігарха Дмитра Фірташа. 2 травня серед гостей олігарха журналісти зафіксували народних депутатів Сергія Льовочкіна, Михайла Папієва та Івана Мирного, передають «Схеми».

Святкування відбувалось у старовинному палаці Кобург у центрі Відня. Також серед гостей були бізнесмени брати Ігор та Григорій Суркіси, бізнес-партнер Фірташа та колишній заступник голови правління НАК «Нафтогаз» Ігор Воронін.

У коментарі журналістам депутат Папієв підтвердив відвідини дня народження, але відмовився повідомити, хто ще був серед гостей.

«Там не було дня народження як такого. Це просто приїхало декілька друзів, знайомих, які привітали його і поїхали назад. Багато там людей не було. Там було декілька людей з найближчого оточення», – переконує Папієв.

Нардеп Іван Мирний також підтвердив, що раніше працював у охороні Дмитра Фірташа, а на Дні народження було лише найближче оточення олігарха.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram