«Ford» відроджує свій відомий позашляховик (ФОТО)

Американський автовиробник підтвердив, що з 2020 року знову введе в свою лінійку «Ford Bronco» - сумнозвісний позашляховик, заснований на тих же основах, що Ranger і Everest.

Також автомобіль буде пропонуватися з приводом на чотири колеса, який був розроблений австралійським технічним відділом компанії «Ford», передає «ГоГетНьюс».

У той час як «Bronco» буде використовувати базові шасі моделі «Ranger», як і інші основні компоненти, решта автомобіля буде розроблена і спроектована в США. Технічний директор компанії і виконавчий віце-президент з розвитку продуктів «Ford» Радж Наїр не виявив будь-яких додаткових відомостей про «Bronco», коли анонсував автомобіль на Детройтському автосалоні 2017 року.

Проте, він відхилив будь-яке припущення про те, що автомобіль буде повторно зроблений в ролі нового покоління «Everest», стверджуючи, що автомобіль буде відрізнятися і буде «спадщиною» оригіналу. Чи буде пропонуватися трьохдверний кузов, як в оригіналі, до сих пір не відомо. «Bronco» буде одним з п'яти нових позашляховиків в стадії розробки компанії «Ford», в числі яких також електрична модель з 500 км діапазону.

-

 

Теги: авто, Ford

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm