Франківськ купив локомотиворемонтний завод: міський голова розповів, що там виготовлятимуть

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків назвав пріоритети розвитку «Локомотиворемонтного заводу», який нещодавно міська влада викупила на торгах.

Руслан Марцінків наголосив, що купівля такого стратегічного об'єкту – це майже унікальний для України випадок, коли громада міста стала власником заводу, який держава виставила на торги. Наразі ще тривають погоджувальні процедури та оформлення необхідних документів на право власності, проте, за словами Руслана Марцінківа, визначатися з подальшою долею заводу треба вже зараз.

«Ми вже окреслюємо певні пріоритети з розвитку підприємства. По-перше, зберегти виробництво та робочі місця. По-друге, потрібно визначити, яку продукцію можна виробляти на потреби комунальних підприємств та міста. Приміром, запчастини для комунального транспорту, вуличні меблі, зупинкові елементи тощо. По-третє, збираємося розвивати інвестиційний майданчик, адже зараз завод володіє величезними територіями, частина з яких не використовується у виробництві. Передусім нам потрібно активізувати роботу в цехах, щоб замовники бачили, що з новим власником завод лише нарощує потужності. Не повинно бути заборгованості по договорам. Ми створимо комісію, до якої увійдуть і працівники підприємства, щоб розробити стратегію розвитку ЛРЗ. Цю дорожню карту висунемо на голосування сесії міськради», - прокоментував міський голова.

Проте, за його словами, не все так легко. «Особливо тривожить факт псування верстатів ЛРЗ, який мав місце останнім часом. Щоб не допустити вандалізму та диверсій, направили лист правоохоронцям, аби посилили контроль за майном заводу. До громади підприємство повинне перейти в нормальному стані, а не зруйноване і розграбоване. Також плануємо залучити до патрулювання і Муніципальну варту», – наголосив Руслан Марцінків.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram