Фреймут під Верховною Радою впарювала нардепам маленьких кошенят а ті викидали їх у смітник фото

Фреймут під Верховною Радою впарювала нардепам маленьких кошенят, а ті викидали їх у смітник (фото)

Відому українську телеведучу Ольгу Фреймут сфотографували під Верховною Радою України, коли вона роздавала народним депутатам кошенят із великого кошика.

Про це повідомила у Facebook користувачка Оксана Краснова, виклавши відповідне фото.

«Щойно ця афігєвша Фреймут приперлася під Верховну Раду з корзиною малюсіньких кошенят. Яких вона пхала всім депутатм підряд. Живих маленьких котейок! Вона впихала їх в руки абсолютно не знайомим людям і преспокійно відвалювала далі. Один мужик взяв котя, як кульочок зі сміттям, і з огидою поніс кудись. Їх же спокійнісінько можуть викинути просто там! А вони такі крихітні, тільки оченята відкрилися! Як можна впихати беззахисних тваринок всім підряд!? Це ж невідомо хто! Вона махала цими котенятками, як непотребом, як ганчірками! Її абсолютно не цікавило, що з ними буде далі. Це просто дно», - написала Краснова.

Нагадаємо, раніше журналістку звинуватили в тому, що вона влаштувала «розбірки» своїм критикам. До двох коментаторів, які залишили невтішні відгуки під фото Фреймут, зірка нібито приїхала просто на роботу - з'ясувати, чому вони так про неї думають.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram