ФСБ РФ затримала постачальника турбін Siemens до Криму через «розголошення держтаємниці»

ФСБ РФ затримала гендиректора енергомашинобудівної компанії «Силові машини» Романа Філіппова за підозрою в розголошенні держтаємниці.

Про це інформує «Медіазона».

Зазначають, що після обшуку на робочому місці і вдома, Філіппова допитали як підозрюваного. Після цього слідчі відпустили його під підписку про невиїзд.

За інформацією слідства, гендиректор «Силових машин» «ознайомив сторонніх осіб з документами, що містять секретні відомості».

Видання пов'язує затримання Філіппова зі скандалом навколо постачання турбін Siemens в Крим. Водоночас, обізнане джерело зазначило, що інцидент з цим не пов'язаний.

Турбіни були зроблені на спільному з російським концерном «Силові машини» заводі «Сіменс технології газових турбін». Згідно з контрактом, турбіни призначені для будівництва електростанції на Таманському півострові Росії. Однак, конкурс на будівництво ТЕС на Тамані так і не відбувся через відсутність заявок.

Як уже писав Вголос, напередодні Reuters з посиланням на джерела повідомило, що до Криму були поставлені турбіни виробництва німецького концерну Siemens в обхід санкцій ЄС.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram