Футбольна команда із Закарпаття поїхала на чемпіонат для сепаратистів у мережі розгорається скандал

Футбольна команда із Закарпаття поїхала на чемпіонат для сепаратистів: у мережі розгорається скандал

Українська футбольна команда із Закарпаття поїхала на так званий чемпіонат світу для команд «невизнаних країн, регіонів, меншин і територій», який відбудеться у Лондоні.

Про це у своєму Facebook написав волонтер Родіон Шовкошитний.

«Україну там репрезентує одна команда. Ні, не «ДНР». Ні, не «ЛНР». Це «Закарпаття». Офіційно команда заявлена угорською мовою Kárpátalja... На емблемі прапори України й Угорщини, на території Закарпатської області України, ведмідь і якийсь напис угорською», – написав він.
За його словами, представники невизнаних «Л/ДНР» також брали участь.

«До речі, рукожопи з днр та лнр теж приймали участь у цьому чемпіонаті, але не пройшли кваліфікацію», – написав волонтер.

У коментарях юзери відзначають, що останнім часом Закарпаття починає поводитись вкрай агресивно. «Їздив недавно... «Л/ДНР» курить в сторонці...», – пише один із коментаторів.

«Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine не хочете відреагувати?», «Щотижня буваю в Закарпатті за 20км від кордону, те, що там немає ще «ДНР», – тільки заслуга того, що більшість на заробтках в Угорщині, де вони отримують від 800 до 1600 грн в день, а коли закрити це – буде біда», – пишуть інші коментатори.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm