Про Порошенка краще не згадуйте, - історія вартового, який зомлів на інавгурації Президента (ВІДЕО)

Олександр Сікало став відомим усій країні три роки тому. Тоді, під час інавгурації президента Петра Порошенка, 20-річний вартовий почесного президентського полку від спеки раптом захитався, випустив карабін і впав непритомний просто перед главою держави.

Тоді солдат назвав цей інцидент добрим знаком - вісником швидкого завершення війни на сході. Але для нього самого все обернулося трагічно. З президентського полку Сікала звільнили, а лікарі виявили у нього серйозне захворювання нирок, пишуть «Вести».

Тепер журналісти розшукали хлопця і з'ясували, як склалася його доля.

Після того як Сікалові стало погано на спеці під час інавгурації Порошенка, його обстежили у військовому госпіталі. Там лікарі виявили у хлопця захворювання нирок і проблеми з серцем, але лікувати не стали. Виписали і звільнили з армії. За рік хвороба з гострої форми перейшла в хронічну. На повторне обстеження вже в Черкаській обласній лікарні родині екс-караульного президентського полку довелося позичати гроші у знайомих і сусідів. На цьому лікування для солдата закінчилося.

Після звільнення з армії хлопець знову повернувся до Києва, влаштувався на роботу в друкарню, де і познайомився зі своєю цивільною дружиною 21-річною Валентиною Левченко. Але з огляду на те, що всі зароблені гроші треба було витрачати на оплату житла, він вирішив повернутися в рідну Шендерівку і покликав з собою Валентину.

Щоправда, життя молодої сім'ї в селі виявилося досить складним.

«Я з Броварів заради Саші поїхала, тут, в селі, для мене роботи немає. Батько відпустив мене і сказав: «Ну, якщо любиш - їдь, хлопець він хороший». Поки допомагаю Сашковій мамі по господарству, на городі - їй непросто самій, ще й серце турбує. Вона журиться, що син йшов на службу абсолютно здоровим, а тепер у нього все життя шкереберть, грошей вилікувати його у нас немає. Мені пропонували в магазині продавцем працювати в сусідньому селі, я дуже хотіла, але добиратися назад нічим, останній автобус йде о п'ятій годині вечора, а робота до десятої, довелося відмовитися», - розповідає Валентина Левченко.

За словами дружини солдата, болі в нирках у нього не припиняються. Лікарі кажуть, що потрібно лягати на повне обстеження, але грошей на це у сім'ї немає.

«Він важко працює з самого ранку до пізньої ночі. Йому заборонено піднімати важке, довго стояти і перебувати на сонці. Але береться за будь-яку роботу, яку в селі пропонують. Ніколи ні на що не скаржиться», - продовжує Валентина.

У своєму висновку лікарі зазначили, що захворювання стало наслідком запалення легенів. Він його підхопив під час проходження служби. Лікарі застерігали: не зважатимеш на нього - отримаєш ниркову недостатність.

Сьогодні про інцидент трирічної давності екс-вартовий вважає за краще не згадувати, з хлопцями по службі теж не спілкується. Про те, що це він випустив карабін перед президентом, Валентині розповів через чотири місяці спільного життя. Щоправда, після історії з інавгурацією Сашко став місцевою знаменитістю.

«Його знайомі мені говорили: мовляв, ти з ним тому, що він знаменитість, а я навіть не знала, що це він випустив карабін. Він переживає, що у нього не склалося зі службою, згадував, як мріяв служити далі, як форма йому подобалася. Але зараз ми намагаємося про це вже не говорити».

 

 

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 5 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Юрист8 серпня 2017 15:47 Відповісти IP:  91.243.28.--- Треба було оформлювати інвалідність і отримувати пенсію, якщо захворювання сталося під час проходження військової служби.
  • Мама7 серпня 2017 23:40 Відповісти IP:  82.145.222.--- У цій країні всі місця зайняті пенсіонерами, тому молодим і не дуже треба від,їжати у кращі краї де робота, оплата твердою валютою і медицина професійна і відповідальна
  • Юрист8 серпня 2017 15:50 Відповісти IP:  91.243.28.--- Ні всі і не пенсіонерами.... Дуже часто пенсіонерів не беруть на роботу і звільняють безпідставно
  • луск7 серпня 2017 22:59 Відповісти IP:  46.203.39.--- Саша молодой, может обратиться в службу трудоустройства на бесплатную переквалификацию и получить профессию IT-специалиста. Тогда с его зарплаты хватит денег и на медицинское обследование, и на лечение.
  • Ьььььь9 серпня 2017 22:04 Відповісти IP:  85.195.104.--- Б
    Ти просто [***] людина (на голову їбанутий) яка перекваліфікація ???

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm