Галицька податкова запрошує на безкоштовний семінар

Галицька ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, що 31 січня 2017 року та 1 лютого 2017 року у Львові Головне управління ДФС у Львівській області проведе безкоштовний семінар для платників податків Львівської області, які перебувають на обліку в ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області на тему: «Нове у 2017 році. Підведення підсумків 2016 року» за участю міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів Львівської області.
Початок семінару: 11 год. 00 хв.
Початок реєстрації: 10 год. 00 хв.
 
Місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області.
 
Запрошуємо взяти участь у семінарі всіх зацікавлених.
Попередня реєстрація - за адресою: https://goo.gl/forms/K4rtdbYBLAa6ixam2.
 
 
У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 000 000 гривень застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов'язковим
 
Галицька ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, що в зв'язку з набранням чинності Закону України від 01 липня 2015 року №569 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій» (далі - Закон  №569) Державна фіскальна служба України повідомила, що відповідно до пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України (з врахуванням змін, внесених Законом № 569) реєстратори розрахункових операцій (далі - РРО) не застосовуються платниками єдиного податку другої і третьої груп (фізичними особами-підприємцями) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 000 000 гривень. У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 000 000 гривень застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов'язковим. Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.
Таким чином такі платники єдиного податку III групи (фізичні-особи-підприємці) зобов'язані при здійсненні своєї господарської діяльності застосовувати РРО або перейти на використання виключно безготівкових розрахунків.
 
За «алкогольно-тютюнові» ліцензії до скарбниці Галицької ОДПІ надійшло понад 14 млн. гривень
 
За 2016 рік платники, які перебувають на обліку в Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, сплатили до місцевого бюджету 14165,1 тис.грн. плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, що становить 110,7 відс. очікуваного показника. У порівнянні з відповідним періодом минулого року приріст надходжень склав 107,2 відс. або надійшло на 955,0 тис.грн. більше.
Нагадуємо, що з 13.10.2016 набрав чинності Закон України від 20.09.2016 №1534-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» щодо оптової торгівлі алкогольними напоями, виготовленими з власного (не придбаного) виноматеріалу» (далі – Закон №1534).
Зазначеним Законом скасовано обов’язкове отримання ліцензії на оптову торгівлю суб’єктами господарювання, які отримали ліцензію на виробництво алкогольних напоїв (вин виноградних, вин плодово-ягідних або напоїв медових) та виробляють їх з виноматеріалів (виноградних, плодово-ягідних або медових) виключно власного виробництва (не придбаних), та здійснюють оптову торгівлю зазначеними алкогольними напоями.
 
Платниками Галицької ОДПІ сплачено майже 140 млн.гривень плати за землю
 
За січень – грудень 2016 року до місцевого бюджету Галицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області надійшло  139805,9 тис. грн. плати за землю, в тому числі від юридичних осіб – 124025,7 тис.грн., від фізичних – 15780,2 тис.гривень. Прогнозні показники перевиконано на 23360,7 тис.грн., виконання становить 120,1 відсотка. У порівнянні з відповідним періодом минулого року приріст надходжень склав 46,7 відс., або надійшло на 44510,0 тис.грн. більше.
Нагадуємо, що плата за землю є складовою податку на майно та надходить до місцевих бюджетів. Нарахування фізичним особам сум земельного податку здійснюється податковими інспекціями, які видають платникові податкове повідомлення-рішення. Громадяни мають сплатити податок протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення .
Плата за землю включає в себе два види обов’язкових платежів – земельний податок, який сплачують власники землі та землекористувачі, та орендну плату – орендарі земельних ділянок фізичні і юридичні особи.
Власники земельних ділянок – це юридичні та фізичні особи (резиденти і нерезиденти), які відповідно до закону набули права власності на землю в Україні, а також територіальні громади та держава щодо земель комунальної та державної власності відповідно.
Землекористувачі – це юридичні та фізичні особи (резиденти і нерезиденти), яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності, у тому числі на умовах оренди .
Відповідно до податкового законодавства власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.
Нарахування фізичним особам сум податку проводиться органами ДФС. Громадяни мають сплатити податок протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення - рішення через установи банків та поштові відділення.
Варто зазначити, що за несвоєчасну сплату податку фізичній особі нараховується штраф та пеня в залежності від кількості днів затримки сплати.
 
Водокористувачі Галицької ОДПІ сплатили до зведеного бюджету майже 1,4 млн.гривень
 
За 2016 рік за спеціальне використання води платники Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області перерахували до бюджету 1379,4 тис. гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 501,4 тис. грн., або на 57,1 відсотків.
Нагадаємо, що форма податкової декларації з рентної плати затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 №719, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 03.09.2015 за №1051/27496.
Розрахунок заповнюється платниками рентної плати за спеціальне використання води, які використовують обсяги води, отримані шляхом забору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні користувачі), та використовують воду для потреб рибництва.
 
Місцева скарбниця Галицької ОДПІ поповнилась на 2,5 млн.гривень від надходжень транспортного податку
 
З початку 2016 року платники транспортного податку, які перебувають на обліку в Галицькій ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, перерахували до Місцевого бюджету 2582,8 тис. гривень. Індикативні показники виконано на 1440,9 тис. грн., або на 226,2 відсотків.
 
За дванадцять місяців до Галицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області надійшло 73 звернення громадян
 
До Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області з початку 2016 року надійшло 69 письмових звернень громадянина, на які надано відповідь згідно з чинним законодавством.
Усі звернення первинні, 69 звернень - індивідуальні (в т.ч. 2 звернення - анонімні) та 4 - колективні. У зверненнях було порушено такі питання: контрольно-перевірочна робота - 16, місцеві податки - 8, праця і заробітна плата - 8, податкова звітність - 2, реєстрація та облік платників податків - 12, інформування про ухилення від сплати податків - 12, відмова в отриманні реєстраційних номерів облікових карток платників податків - 8, єдиний соціальний внесок - 1, щодо виконання судових рішень - 1, реструктуризація податкового боргу - 2, інші питання, що належать компетенції ДФС - 2, податок на доходи фізичних осіб - 1.
Скарг, пропозицій та інформаційних запитів не надходило.
Для оперативного розв’язання проблемних питань, що виникають у платників податків та громадян, в інспекції працює приймальня громадян.
 
З початку року антикорупційним сервісом «Пульс» скористались 6 громадян
З початку 2016 року до Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області на «Пульс» надійшло 6 інформаційних карток. Запитувачів цікавили питання: 3 - щодо звітності та реєстрації накладних, 2 - щодо роботи органів ДФС, 1- щодо роботи центру обслуговування платників.
Громадяни отримали зворотний дзвінок з інформацією про вжиті заходи. Всі запити оперативно розглянуто протягом одного дня. Порушені питання вирішені по суті. Претензій у заявників не було.
Шановні платники, з метою оперативного вирішення суперечливих питань, що виникли в сфері адміністрування податків та під час здійснення митного контролю і митного оформлення, звертайтесь за номером «Пульсу» (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово за принципом call-back – співробітники ДФС приймають звернення та повідомляють заявника про результати перевірки.
 
За січень – грудень 2016 року до Галицької ОДПІ надійшло 19 запитів на публічну інформацію
 
З початку 2016 року до Галицької ОДПІ Головного управління у Львівській області надійшло 19 запитів на публічну інформацію: 12 - від юридичних осіб, 7 - від фізичних осіб.
Запитувачів цікавили питання щодо: щодо кількості офіційно працюючих платників ЄВ - 3, про податковий кредит - 1, про відкриті рахунки - 1, про податкові пільги - 1, щодо суми відшкодованого ПДВ - 1, про перевірку -2, чи є платником ПДВ - 1, інформація про доходи третіх осіб - 1, податкова звітність - 1, звірка по платежах - 1, про орендну плату за землю -  2, податкова адреса юридичної особи - 1, припинення діяльності - 1, сплата за місця паркування транспортних засобів - 1, інформація про доходи - 1.
Відповідно до ст.20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запити було вчасно розглянуто та надано відповідь.
Нагадуємо, запит на інформацію до Галицької ОДПІ Головного управління у Львівській області можна надіслати поштою за адресою: 79003, м.Львів, вул.Стрийська, 35, електронною поштою на скриньку lv.pub.ga@sfs.gov.ua, зателефонувавши (032) 297-37-19.
 
Фахівці Галицької ОДПІ з початку року надали 19619 адміністративних послуг
 
У 2016 році працівниками Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області видано 5776 реєстраційних номерів облікової картки платника податків, надано 13843 інших послуг, необхідних для ведення бізнесу.
У Центрі обслуговування платників оформлено інформаційні стенди, де можна ознайомитись із важливою податковою інформацією, зразками заповнення заяв, роз’ясненнями податкового законодавства та іншими інформаційними матеріалами. Для вивчення громадської думки щодо проведення оцінки діяльності Центру встановлено скриньку для заяв та пропозицій. Результати опитування використовуються для розробки та реалізації заходів з підвищення якості надання послуг.
У залі №3 ЦОПу надаються усні консультації кваліфікованими працівниками структурних підрозділів інспекцій м.Львова, в телефонному режимі за номерами: (032) 297-39-30, 297-39-04.
Отримати безкоштовно ключі електронних цифрових підписів та програмне забезпечення можна в кабінеті №136, довідки телефонами (032) 297-39-89, 297-39-85.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram