Суперником нашої команди буде збірна Австрії. Оскільки наша команда поступилися австрійкам у першому колі турніру з рахунком 28:34, нашій команді, аби пробитися на Євро, потрібно обігрувати суперника як мінімум з такою різницею у рахунку. Після розгрому збірної Литви (36:25), який і, по суті, дозволив нашій команді претендувати на вихід на Євро, думками про гру з Австрією поділилася один із лідерів «Галичанки» Тамара Смбатян.

«У грі проти збірної Литви вийшло два різних тайми, – каже Тамара Смбатян, гравець збірної України та львівської «Галичанки». – Після першого тайму наша перевага була лише у три голи, після чого у другому таймі зросла до десяти голів. Нам вдалося нав’язати супернику свою гру. Чимало голів нам вдалося забити з контратак.

Щодо збірної Австрії, то, на мою думку, ця команда сильна фізично. Утім, у збірної України є гравці сильніші та досвідченіші. Думаю, це потрібно якось використати. Розуміємо, що суперника потрібно обігрувати з різницею у сім голів. Вважаю, що це реально, однак зробити це буде дуже складно», – сказала Тамара Смбатян, пише shuvar.com.

Нагадаємо, у складі збірної України виступає троє гравців львівської «Галичанки» – Тамара Смбатян, Ірина Стельмах та Ліза Гілязетдінова.