Ганебні голосування Львівської облради – це зневага до громади Львівщини – депутат

Ганебні голосування Львівської облради – це зневага до громади Львівщини, – депутат

Львівська обласна рада не підтримала дуже важливі засадничі рішення всупереч позиції жителів Львівщини.

Про це заявив голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олег Панькевич 11 жовтня 2017 року, коментуючи голосування щодо свободівських ініціатив про засудження так званих реінтеграційних законів, пенсійної та судової реформ, – передає прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

«Львівська обласна рада традиційно вважала своїм обов'язком реагувати на важливі загальнодержавні процеси, висловлюючи позицію громади Львівщини. Свободівці переконані, що мешканці області проти особливого статусу Донбасу, амністії терористам, торгівлі з окупованими територіями, проти порушення Конституції України, які закладені в «реінтеграційних законах». Водночас люди втомилися від антисоціальних дій уряду й розуміють, що пенсійна та судова реформи ще більше обмежують їхні права та знижують рівень життя. Але більшості обласних депутатів, мабуть, усе це до душі, й вони не вважають своїм обов'язком відстоювати перед центральною владою позицію місцевої громади», – наголосив Олег Панькевич.

Він назвав ці голосування ганебними.

«Це ганьба і зневага до громади Львівської області, позицію якої мають представляти в раді депутати», – наголосив свободівець.

Як наголошують у прес-службі, фракція ВО «Свобода» у Львівській обласній раді ініціювала розгляд на сесії заяв про неприпустимість узаконення Мінських домовленостей (щодо президентських законопроектів № 7163 та № 7164) (рішення підтримало 23 депутати із 84), щодо пенсійної реформи та ухвалення проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підвищення пенсій» (підтримало 27 депутатів), щодо неприпустимості узурпації судової гілки влади в Україні (підтримало 30 депутатів).

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram