Ганущин розкритикував соцполітику Садового та розповів про те, як мер Львова любить торгуватись

Взамін на створення військового ліцею Львівська обласна рада, на відміну від Львівської міської ради в особі Андрія Садового, від Міністерства оборони України нічого не вимагала.

Про це під час брифінгу заявив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, передає кореспондент «Вголосу».

«Мабуть, найважливіше питання, яке сьогодні розглядала Львівська обласна рада – це було створення у Червонограді військового ліцею.  Ми маємо запевнення міністра оборони Полторака про фінансування, як на ремонт, так і на утримання цього ліцею. Сподіваємось, що вже 1 вересня наступного року діти підуть туди навчатись», – сказав Ганущин.

Коментуючи, скільки коштів буде виділено на ремонт приміщення нового військового ліцею, Олександр Ганущин зазначив, що це у компетенції Міністерства оборони України.

«Начальник Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Сагайдачного сам вирішуватиме, скільки коштів йому потрібно на утримання цього ліцею. Коли я мав робочу зустріч з міністром оборони, він мене запевнив, що у тому приміщенні, де навчатимуться діти, проведуть капітальний ремонт, буде сучасна спортивна інфраструктура. А також, що викладачів нового ліцею забезпечать житлом. Хочу всіх запевнити, що взамін на створення військового ліцею у Червонограді Львівська обласна рада від Міністерства оборони України нічого не отримала. Ми, на відміну від Львівської міської ради в особі Андрія Садового, не торгуємось, коли мова йде про національну оборону», – пояснив голова Львівської обласної ради.

Окрім того, Олександр Ганущин розкритикував соціальну політику Андрія Садового. Зокрема те, що Львівська міська рада не хоче співфінансувати ремонт перинатального центру у Львові.

«Я акцентую на тому, що ми й досі не маємо відповіді від Львівської міської ради щодо співфінансування робіт з ремонту перинатального центру. Нагадую, що значна частина породіль, котрі народжували і народжуватимуть в обласному перинатальному центрі – це мешканки Львова. Ми сьогодні повторно звертатимось до Садового щодо виділення коштів на ремонт цього центру. Бо ситуація така: з держбюджету було виділено 45 млн, з обласного – 20 млн грн. До завершення робіт потрібно 74-100 млн грн. З міського бюджету не надійшло ніякої субвенції», – зазначив голова ЛОР.

Олександр Ганущин наголосив, що соціальна сфера у Львові є забутою мером Львова.

«За десять років у Львові не відкрито жодної школи. Єдиний дитячий садок, який був зведений у Львові – приватний. У Львівській області було відкрито шість шкіл. Ми б хотіли бачити і розвиток соціальної сфери у Львові, а не виключно дорожньої. Безумовно, є важливі речі, які спрямовані на промоцію міста, але не варто забувати і про мешканців Львова», – пояснив Ганущин.

Як писав «Вголос», депутати Львівської обласної ради ліквідували Червоноградську загальноосвітню школу-інтернат та передали її майно у власність Національної академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного. Там Міністерство оборони України планує відкрити військовий ліцей.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm