Гарвард відмовився від посади радника з нацбезпеки у Трампа

Віце-адмірал Роберт Гарвард відхилив пропозицію президента США Дональда Трампа стати його новим радником з питань національної безпеки.

Про це повідомляє CBS News.

"Два джерела, обізнані у ситуації, підтвердили, що Гарвард заявив про бажання сформувати власну команду, проти чого виступив Білий дім", - йдеться в повідомленні.

Трамп запевнив заступника радника з питань національної безпеки Макфарленд, що вона могла б зберегти свою посаду навіть після відставки Майкла Флінна.

Роберт Гарвард проте виступив категорично проти того, щоб Макфарленд була в його команді. "Після цілого дня переговорів з цього та інших кадрових питань, Гарвард відмовився працювати замість Флінна", - інформує телеканал.

Гарвард обіймав посади заступника командувача Об'єднаним командуванням спеціальних операцій США і Міжвидовим командуванням Збройних сил США, заступника командувача Центральним командуванням.

Нагадаємо, радник Дональла Трампа з питань нацбезпеки Майкл Флінн подав у відставку з посади в зв'язку з "наданням віце-президенту та іншим неповної інформації щодо телефонних розмов з послом Росії".

Виконуючим обов'язки помічника президента США з національної безпеки призначений генерал-лейтенант у відставці Кіт Келлогг.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm