Про це він сказав в інтерв'ю «Ліга.net».

Зокрема, за словами Москалевського, про намір Порошенка продати «Roshen» він дізнався з преси.

«У мене є свій пакет (акцій – ред.), і я тут працюю. Розумієте? Можу сказати, що я разом із ним (Порошенком – ред.) свою частку не маю наміру продавати. Я тут уже більше ніж 20 років працюю», заявив він.

«Відразу сказав, що, коли Петро Олексійович продаватиме корпорацію, перше, що він повинен зробити, – призначити замість мене якусь людину, бо я цього не робитиму. Тому що я це робив для себе, а не на продаж», – додав Москалевський.

При цьому він не розуміє, чому Порошенко зі своїх активів має продати саме «Roshen»: «У суспільстві з'явилося засудження Президента: мовляв, хотів продавати, але не продає. Чесно кажучи, я взагалі не розумію, навіщо Петро (Порошенко  ред.) заявив про продаж, і чому він повинен продати саме «Roshen», а не, наприклад, «5 канал». Мені незрозуміло. Але мені було відразу зрозуміло, що тут, в Україні, ніхто нічого не купить, поки йде війна».

Як відомо, через два місяці після інавгурації в серпні 2014 року Президент відібрав інвесткомпанію «Rothschild» у консорціумі з «ICU group» для підготовки та організації такого продажу

У березні 2015 року «ICU group» повідомила, що не може продати актив Президента через ситуацію в країні. 

На прес-конференції 14 січня Порошенко уточнив, що передав свої активи в «сліпий траст».