Про це повідомив керівник департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ Володимир Гуцуляк, пише Укрінформ.

«Кримінальне провадження розслідується вже близько півроку. І є питання до Назара Івановича по окремих відомостях, які встановлені в межах слідства», – сказав він.

Гуцуляк уточнив, що кримінальне провадження було порушене за відомостями, які встановив під час слідства департамент з розслідування у сфері економіки Генпрокуратури.

«Були виявлені окремі факти злочинів, але ми зараз іще не можемо стверджувати, що він (Холодницький – ред.) їх вчинив», – зазначив посадовець.

Він додав: «НАБУ до провадження, яке розслідується у департаменті, стосунку не має, але інколи ми даємо їм доручення на проведення певних заходів».

На уточнююче запитання, за якою статтею Кримінального кодексу розслідується справа, у якій фігурує керівник САП, Гуцуляк сказав, що «не має дозволу прокурора на розголошення цих відомостей».

Раніше Гуцуляк заявив, що керівник САП Назар Холодницький не з'явився 30 березня на виклик слідчого для надання зразків свого голосу.

Сам Холодницький підтвердив інформацію про виявлення у своєму кабінеті пристрою, схожого на «жучок» для прослуховування. Він також сказав, що записи, які приховано велися у його кабінеті, можуть бути використані для спекуляцій проти нього.

 

«Вголос»