Генпрокуратура допитала голову Фонду держмайна

Генпрокуратура допитала голову Фонду держмайна

Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження про незаконну приватизацію частини будівлі Міністерства агрополітики, одним з підозрюваних в якому є керівник Фонду державного майна Віталій Трубаров.

Про це повідомив у Facebook генеральний прокурор Юрій Луценко.

За словами Луценка, цей злочин скоєно ще в січні 2013 року. «Історія типова для тих часів відвертого дерибану. Міністр і його протеже вирішили створити пивний ресторан прямо в приміщенні міністерства на Хрещатику. Звичайно – задарма», - розповідає він.

Злочинці діяли через схему оренди з правом приватизації за умови поліпшення приміщення. «Звичайно, ремонтні роботи були лише на папері. І потрібні були ці папери для підписання незаконної угоди про купівлю - продаж державного приміщення приватному ТОВ», - пояснює Луценко.

За його словами, Трубаров, який тоді керував київським відділення ФДМ, не провів передбачених заходів контролю і підписав незаконний договір. 22 листопада Трубарова допитали.

«Ще вчора він мав би бути затриманий. Але закон передбачає передачу такої справи і готової підозри в НАБУ. Що і зроблено. Оперативності і удачі колегам», - пише Луценко.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram