Генштаб Український військовий не просив статус біженця в Росії

Генштаб: Український військовий не просив статус біженця в Росії

Генеральний штаб Збройних сил України спростував заяви Росії, що український військовослужбовець нібито звернувся до російських прикордонників із проханням надати йому статус біженця.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ на своїй сторінці в «Facebook».

«Інформація, що начебто український військовослужбовець звернувся до російських прикордонників із проханням надати йому статус біженця, не відповідає дійсності», – йдеться у повідомленні.

Як наголосили у Генштабі, військовослужбовці Збройних сил України вірні присязі українському народові та своєму конституційному обов’язку.

Спікер Генерального штабу АТО Владислав Волошин у коментарі «Громадському радіо» розповів, що військові провели перевірку цієї інформації і вона виявилася черговим російським фейком.

«Ви розумієте, що їхні (російські, – ред.) ЗМІ працюють на випередження, розповсюджуючи певні фейки. Відбулася перевірка, інформація не підтвердилася», – сказав Волошин.

Як писав «Вголос», вчора російські ЗМІ з посиланням на прикордонне управління ФСБ повідомили, що нібито український військовий звернувся до російських прикордонників у Брянській області із проханням надати йому статус біженця.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram