Генштаб уточнив умови, за яких в АТО відправлятимуть офіцерів запасу

До участі в антитерористичній операції призваних офіцерів запасу, які закінчили військову кафедру, призиватимуть лише добровільно.

Про це заявив заступник начальника ГУ персоналу Генштабу Збройних сил України полковник Марк Андрусяк, передає «112 Україна».

«Що стосується їх залучення до АТО. Дійсно, ми плануємо призивати їх до бойових військових частин. Але це залучення передбачає їхню підготовку як військовонавченого ресурсу для того, щоб після звільнення зарахувати їх до оперативного резерву першої черги. Залучення до АТО буде здійснюватися виключно у добровільному порядку. Тобто ці офіцери запасу зможуть написати рапорти, якщо вони не захочуть змінювати вид військової служби, - і в добровільному порядку залучитися до проведення антитерористичної операції. Інший спосіб – це укладання контрактів. Після цього вони теж зможуть бути залучені до АТО», - зазначив Андрусяк.

Напередодні він поінформував, що рішення про призов зазначених громадян ще не ухвалили. Для цього необхідно більше даних про контрактників, які захочуть звільнитися за законом про вдосконалення порядку проходження військової служби.

-

Теги: Генштаб, АТО

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram