Про це повідомляє прес-служба МЗС.

«Метою візиту глави зовнішньополітичного відомства Литви є обговорення подальшого розвитку українсько-литовського стратегічного партнерства та взаємодія на міжнародному рівні у питанні протидії російській агресії. У рамках візиту міністр Лінкявічюс має намір відвідати Луганську область й обговорити шляхи поглиблення співпраці, насамперед у плані підтримки Литвою малого й середнього підприємництва. Литовський міністр також ознайомиться з актуальною безпековою ситуацію в регіоні, зумовленою триваючою військовою агресією РФ проти України», – йдеться у повідомленні.

У МЗС поінформували, що у четвер, 21 червня, відбудуться переговори між міністрами закордонних справ України та Литви щодо актуальних питань двостороннього співробітництва, відновлення територіальної цілісності й суверенітету України, надання нашій країні консультативної допомоги у проведенні реформ, а також спільних ініціатив з просування України на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції.

Увечері 21 червня Павло Клімкін та Лінас Лінкявічюс візьмуть участь у відкритті традиційного заходу МЗС України Open air 2018 – перформансу «Едігна. Донька Анни Київської та Генріха І».

Програмою візиту також передбачено проведення окремих робочих зустрічей глави зовнішньополітичного відомства Литви з керівництвом Української держави.

Візит міністра закордонних справ Литовської Республіки в Україну відбудеться 23 червня.

 

«Вголос»