Глава Фонду держмайна заявив що не отримував підозр у справі про незаконну приватизацію

Глава Фонду держмайна заявив, що не отримував підозр у справі про незаконну приватизацію

Глава Фонду держмайна Віталій Трубаров стверджує, що йому не вручали підозру у справі про незаконну приватизацію частини будівлі Мінагрополітики.

Про це він заявив в ефірі Еспресо.TV.

«Якщо ми говоримо про процесуальні дії, то я ще не є підозрюваним. Мені не вручали підозру», - наголосив він.

За словами Трубарова, його двічі викликали на допит в Генпрокуратуру.

«Один раз мене викликали на допит по справі, яка стосується посадовців Міністерства агрополітики і можливо посадовців балансоутримувачів, в яких знаходився даний об'єкт приміщення. Це було минулого тижня. Цього тижня мені на роботу по факту вислали повістку. Я припускав, що мене викликають на допит по тій справі, на якому я вже був. Але коли приїхав в ГПУ, мене поставили перед фактом, що допитувати будуть по іншій справі – виділеній у складі першої», - розповів Трубаров.

Як писав «Вголос», Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження про незаконну приватизацію частини будівлі Міністерства агрополітики, одним з підозрюваних в якому є керівник Фонду державного майна Віталій Трубаров.

За словами генпрокурора Юрія Луценка, Трубаров, який тоді керував київським відділення ФДМ, не провів передбачених заходів контролю і підписав незаконний договір.

22 листопада очільника Фонду держмайна допитали.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram