Глава МЗС Польщі розповів журналістам про переговори з неіснуючою країною

Міністр МЗС Польщі Вітольд Ващиковський розсмішив суспільство, розповівши про переговори з представником неіснуючої країни Сан-Ескобар.

Як відомо, вчора посадовець виступав перед журналістами у Нью-Йорку.

Ващиковський розповідав, що провів зустрічі із офіційними особами з майже 20 країн, у тому числі деяких країн Карибського басейну «вперше в історії польської дипломатії. Наприклад, з Белізом або Сан-Ескобаром», передає The Guardian.

Останньої країни, як швидко помітили багато людей, не існує. Речниця МЗС Польщі Йоанна Вайда пізніше написала у Twitter, що міністр обмовився, маючи на увазі Сент-Кітс і Невіс, два карибських острови, які іспанською мовою звучать як Сан-Крістобаль і Ньєвес. Але це уточнення не завадило користувачам соціальних мереж розпочати знущання над Ващиковським.

Використовуючи хештег #SanEscobar, користувачі Twitter жартують і навіть придумали прапор для Сан-Ескобара.

У Facebook з'явилася сторінка, яка публікує фотографії уявної країни. Серед них – жартівливе зображення, як у Сан-Ескобарі зводять величезну статую Ващиковського на честь його внеску у відносини між двома країнами.

Один акаунт, який називається Сан-Ескобар, твітить «політичні заяви» і фотографії краєвидів неіснуючої країни. Серед іншого було заявлено про скасування візового режиму між Сан-Ескобаром і Польщею.

Інший користувач соцмережі розмістив фото сан-ескобарської банкноти, на якій зображений лідер правлячої партії Польщі Ярослав Качинський.

 

 

 

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram