Глава «Укравтодору» Славомир Новак бідкається на зарплату у 100 тисяч і хоче більшої платні

Керівник «Укравтодору» Славомир Новак щомісяця отримує 13 тис грн зарплати і вважає, що доплат від уряду до 100 тис грн для його позиції замалі гроші.

Про це він розповів в інтерв'ю Deutsche Welle.

«Моя базова зарплата складає 13 тисяч гривень. Це насправді смішна цифра. Я отримав деякі доплати від уряду, за які я вдячний, але які, на мою думку, залишаються замалими. Тому що 100 тисяч гривень на такій позиції і з такою відповідальністю - це, скажімо так, не дуже багато. Я іноземець, що змушений винаймати тут житло та регулярно відвідувати батьківщину. Разом це вже значні витрати. Але мої потреби - це лише одна сторона питання. Якщо ми дійсно хочемо подолати корупцію, ми маємо збільшити заробітну платню для держслужбовців. Ми зробили це у Польщі, і це дало відчутні результати. Адже малі зарплати - це своєрідне запрошення до корупції. Я не наважуся давати поради, якою саме має бути винагорода для високопосадовців, але скажу, що вона має бути хоча б частково співставною із системою мотивації у приватних компаніях», - заявив Новак.

 Нагадаємо, як писав «Вголос» за травень-червень 2017 року чиновникам Мінюсту виплатили винагороди на загальну суму понад 23 мільйони гривень.

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram