15-16 жовтня глава МЗС України Павло Клімкін проведе ряд зустрічей із представниками ЄС і НАТО, а також візьме участь у міністерському засіданні ініціативи “Східне” партнерство в Люксембурзі та Брюсселі.

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Так, Клімкін зустрінеться з керівництвом Єврокомісії, представниками Європейського парламенту та керівниками зовнішньополітичних відомств країн Євросоюзу. Крім цього, український міністр виступить на конференції “Втручання у вибори в цифрову еру”.
Заплановані також зустрічі з віце-президентом Єврокомісії Марошем Шефчовичем, комісаром ЄС із питань безпеки сером Джуліаном Кінгом, генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, а також із міністром закордонних справ Угорщини Петером Сіярто.
Зазначимо, що міністр закордонних справ і зовнішньої торгівлі Угорщини Петер Сіярто потрапив до бази сайту «Миротворець».

Як уже повідомлялося, глава МЗС Угорщини Петер Сійярто заявив, що утиски угорців українською державою не припиняться, доки Україну очолює теперішній президент.

У відповідь на це Голова ОУН Богдан Червак заявив, що Угорщина повинна відповісти за катування українців.

Нагадаємо, раніше ЗМІ оприлюднили відео, на якому українці урочисто отримують угорські паспорти та присягають на вірність Угорщині.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Україна може видворити консула з Берегового, котрий роздавав угорські паспорти.

Глава МЗС Угорщини Петер Сіярто заявив, що уряд його країни вважатиме вислання угорського консула з Берегового, у зв’язку з відео з видачею паспортів, «ризикованим і недружнім кроком» з боку України, який не залишиться без відповіді.