Голова НАЗК Корчак поскаржилась на детективів НАБУ, які обшукали дім її свекрухи

Свекруха голови НАЗК Наталії Корчак заявила в поліцію через нібито перевищення службових повноважень детективом НАБУ, який прийшов до неї у п'ятницю ввечері з повісткою.

Про це Корчак написала на своїй сторінці в «Facebook».

«В результаті нічних подій мати мого чоловіка, Надія Іванівна Тимер-Булатова, звернулася в поліцію із заявою про перевищення службових повноважень працівником правоохоронного органу та незаконного проникнення в житло фізичної особи», - зазначила вона.

При цьому Корчак заявила що детектив не вручав повістку її свекрусі і підписів про її отримання жінка не залишала.

«Ніяких повісток Надії Іванівні не вручалось. При виході з квартири він залишив якийсь документ на столі, вже потім показуючи на камеру, що це була повістка. Як випливає з її змісту, підписи свекрухи про отримання такої повістки на ній відсутні», - написала вона.

Також глава НАЗК прокоментувала повідомлення про те, що її свекруха зачинила у квартирі детектива НАБУ.

«Коли заходив у квартиру, слідчий швидко махнув документом, схожим на посвідчення, але вона не встигла розібрати, що там написано. Оскільки спочатку він сказав, що поставить кілька запитань, а сам почав заповнювати заздалегідь заготовлений протокол допиту, не давав їй його прочитати і вимагав поставити підписи, свекруха подумала, що це шахрай і зателефонувала синові. Він викликав поліцію. До приїзду поліції, щоб шахрай нікуди не втік, закрила замок», - зазначила Корчак.

Вона також вказала на непрофесіоналізм детектива, який прийшов в темний час доби до людини похилого віку, яка перебував вдома сама із маленькою дитиною.

«Саме завдяки вашим методам роботи мати мого чоловіка госпіталізована», - побідкалась Корчак.

Нагадаємо, свекруха очільниці НАЗК Наталії Корчак закрила детектива НАБУ у себе вдома, коли той прийшов вручати жінці повістку на допит.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm