Голову «Укравтодору» підозрюють у порушенні призначення на роботу

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) звинувачує виконуючого обов'язки голови «Укравтодору» поляка Славоміра Новака в порушенні процедури призначення на посади співробітників.

Про це йдеться на офіційному веб-сайті НАЗК.

«Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону виконуючому обов'язки голови Державного агентства автомобільних доріг України Славоміру Новаку», – йдеться у повідомленні.

«Встановлено порушення вимог ч. 1 статті 56 Закону України «Про запобігання корупції» під час організації проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, що передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та прийняття рішень про призначення осіб на відповідні посади з порушенням абзацу ч.2 статті 58 Закону», – наголосили в НАЗК.

У зв'язку з цим Славоміру Новаку внесено припис, що є обов'язковим для виконання. Агентство вимагає провести щодо співробітників «Укравтодору» службові розслідування з метою виявлення причин порушення антикорупційного законодавства.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram