Голову Волинської облради закликають припинити використовувати бійців АТО у «політичних ігрищах»

26.12.2016 15:51
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду
Голову Волинської обласної ради Ігоря Палицю закликають перестати використовувати воїнів АТО в політичній боротьбі.

Відповідне звернення оприлюднив голова Волинської спілки ветеранів АТО Вадим Ваврищук, передає власкор «Вголосу».

«Нещодавно наближена до голови облради Спілка воїнів АТО Волині ініціювала звільнення директора санаторію «Пролісок», а тепер ініціює звільнення начальника управління Держгеокадастру у Волинській області. Підстава якісь «махінації» із виділенням землі саме учасникам бойових дій, хоча Волинська область займає одне з перших місць в Україні по цьому показнику. Справа в тому, що Спілка воїнів АТО Волині не об’єднує всіх «атошників» Волині і часто-густо її члени далекі від планів та намірів керівників, а тому принаймні спілка могла б узгоджувати такі рішення з усіма районними, обласними спілками Волині», – обурився Вадим Ваврищук.

Відтак, організації, які опікуються бійцями АТО у Волинській області, написали звернення до голови облради Ігоря Палиці, голови комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією Анатолія Вітіва, громадських активістів із закликом не використовувати бійців у «політичних ігрищах, що призводить до конфліктів між учасниками АТО».

«Звернення спрямоване не так на захист голови Держгеокадастру, який на першу ж вимогу негайно прозвітував про роботу очолюваної держустанови, а із зверненням до голови облради припинити спекулювати на атошнках в «політрозборках» та об’єднання усіх учасників АТО. Якщо є зловживання в діях цієї особи – звертайтесь в правоохоронні органи, а не влаштовуйте публічну травлю людини, прикриваючись посвідченнями УБД. І насамкінець, вважаю, що лозунги «Разом – сила» та «Ніхто крім нас» – це не просто гасла, а керівництво в діях всіма учасниками бойових дій», – додав Вадим Ваврищук.

-


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram