Госпсуд Львівщини зволікаючи зі справою про банкрутство нафтомаслозаводу гальмує вирішення екопроблем області ndash Львівська ОДА

Госпсуд Львівщини, зволікаючи зі справою про банкрутство нафтомаслозаводу, гальмує вирішення екопроблем області – Львівська ОДА

Господарський суд Львівської області зволікає із прийняттям відповідних рішень у справі №8/8 про банкрутство ВАТ «Львівський дослідний нафтомаслозавод», які б прискорили вирішення екологічних проблем області.

Про це Вголосу повідомили в Головному управлінні економіки та промислової політики Львівської ОДА.

Відповідно до ст.43 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» ВАТ «ЛДНМЗ» віднесено до особливо небезпечних підприємств, а припинення діяльності та його ліквідація потребують проведення спеціальних заходів.

Постановою Господарського суду Львівської області від 27 березня 2009 року в справі №8/8 ВАТ «ЛДНМЗ» визнано банкрутом та розпочато процедуру ліквідації підприємства, однак від цього часу в цьому питанні не відбулося жодних зрушень.

Впродовж 2009-2010 років ЛОДА скеровувала звернення ліквідатору підприємства щодо забезпечення належного зберігання кислих гудронів та прискорення процесу їх утилізації.
Крім того, обладміністрація зверталась до прокуратури Львівської області з проханням провести перевірку дотримання чинного законодавства України під час ліквідації небезпечного підприємства.

В свою чергу прокуратура долучилась до справи №8/8 про банкрутство ВАТ «ЛДНМЗ», та звернулась у Львівський відділ з питань банкрутства щодо проведення перевірки додержання ліцензійних умов арбітражним керуючим Колядою В.І, при проведенні ліквідації заводу.

Незважаючи на періодичне посилення соціальної напруги у мешканців прилеглих до сміттєзвалища сіл, контроль з боку прокуратури та ЛОДА, Господарський суд Львівської досі не прийняв усіх необхідних рішень.

Останнє судове засідання з розгляду питання ліквідації ВАТ «ЛДНМЗ» відбулось у 2010 році. Представник Держуправління екології у своєму виступі акцентував увагу на тому, що ліквідаційна процедура триває довгий час і за цей час ліквідатор В.Коляда не напрацював жодних зрушень з вирішення проблем утилізації гудронів.

На території Грибовицької сільської ради перебувають амбари-накопичувачі з кислими гудронами ВАТ «Львівський дослідний нафтомаслозавод» загальна площа яких приблизно 2,8 га. У цих сховищах зберігається 199,2 тон кислих гудронів.

 


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram