На початку жовтня Олег Куцин отримав звернення ГПУ з вимогою надати прокуратурі контакти бійців, що служили під його командуванням, щоб їх також допитати, повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

Нагадаємо, що Олега Куцина прокурори допитали 18 вересня 2017 року за звинуваченням Слідчого комітету РФ. У Москві вважають, що свободівець спільно з командиром 93-ї бригади ЗСУ здійснював артобстріли об'єктів цивільної інфраструктури на тимчасово окупованих територіях. Загалом Слідчий комітет Росії «розслідує» більше сотні кримінальних справ стосовно московсько-української війни. 76 із них об'єднано в спільне провадження у справі «про застосування заборонених засобів і методів ведення війни на Донбасі».

«Мало того, що командирів допитуєте, то вже й до рядових добираєтесь? І це після того, як ця влада разом із колишніми регіоналами ухвалила так званий закон про особливості державної політики на Донбасі, яким практично узаконили в нашій державі ворогів, що вбивали моїх підлеглих. Ця влада надає російським терористам амністію, коли бойовики призначатимуть керівників органів прокуратури і судів, а самі стануть «народною міліцією», надають особливий статус Донецьку й Луганську, фінансують їх із Державного бюджету України?

При цьому хочете, щоби ми московитам проти себе свідчили? Нікого зі своїх бійців я вам здавати не буду й іншим командирам не раджу. Після спільного з «регіоналами» голосування вже й краплі довіри ні до ВРУ, ні до Порошенка немає.

Тільки негайна зміна влади, заміна керівників всіх силових відомств на націоналістів. Тільки жорстке покарання всіх ворогів державності може вберегти Україну, бо інакше – капітуляція, втрата державності і знищення всіх, хто боронив Україну», – прокоментував командир «Легіону Свободи» Олег Куцин одіозну поведінку ГПУ.