ГПУ клопотатиме про арешт депутата, що намагався дати хабар детективу НАБУ

Генпрокуратура скерує клопотання до Печерського райсуду столиці про надання дозволу на арешт депутата Одеської облради Олега Бабенка, якого підозрюють у намаганні дати хабар детективу НАБУ у розмірі 500 тис доларів.

Про це повідомив у коментарі “Укрінформу” керівник Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ Володимир Гуцуляк.

“Бабенко зайняв неконструктивну позицію і за весь час слідства жодного разу не з'явився на виклик слідчого. Тому ми направимо до суду клопотання про дозвіл на його затримання з метою приводу в суд для обрання запобіжного заходу”, - сказав він.

Гуцуляк додав, що слідство також направлятиме документи у поліцію для оголошення депутата у розшук.

Як повідомлялося, 12 січня НАБУ поінформувало, що чинному депутату Одеської обласної ради та його ймовірному спільнику оголосили підозру за пропозицію дати хабар в розмірі 500 тис дол співробітнику Бюро.

Згідно з даними антикорупційного відомства, хабар пропонувався в обмін на зняття арешту з рахунків приватного товариства, задіяного, за даними слідства, у корупційній схемі із заволодіння коштами бюджету Одеси. Йдеться про гроші, отримані від продажу мерії Одеси будівлі за завищеними цінами. На думку детективів, бенефіціаром товариства є підозрюваний депутат Одеської облради.


 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram