ГПУ порушила справу через прослуховування телефонів нардепів

За фактами прослуховування телефонних розмов народних депутатів відкриті кримінальні провадження.

Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

«Підставою для реєстрації вказаних проваджень стали звернення народного депутата України Геннадія Москаля щодо прослуховування у 2013 - 2014 роках працівниками Служби безпеки України його телефонних розмов та розмов інших народних депутатів, а також проникнення до автомобіля народного депутата України Андрія Іллєнка з метою встановлення апаратури спеціального призначення», - сказано в повідомленні.

Генеральною прокуратурою України до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про початок досудового розслідування двох кримінальних проваджень за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 163 КК України (порушення таємниці телефонних розмов та іншої кореспонденції, що передається засобами зв’язку, вчинене щодо державного діяча службовою особою, з використанням спеціальних засобів, призначених для негласного зняття інформації).

Підслідність кримінальних правопорушень визначено за слідчими Головного управління нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Генеральної прокуратури України.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram