ГПУ проводить обшуки у Львівській міськраді: посадовців підозрюють у масштабних зловживаннях

Генеральна прокуратура України здійснює досудове розслідування справи про зловживання чиновниками Львівської міської ради, що призвели до масштабних збитків для державного бюджету.

Про це повідомляють у Генпрокуратурі.

Зокрема, посадовців підозрюють у зловживанні службовим становищем та заволодінні за попередньою змовою чужим майном (ч. 5 ст. 191 КК України).

«Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи Львівської міської ради, зловживаючи службовим становищем, всупереч інтересам служби уклали з суб’єктом господарювання договір купівлі-продажу земельної ділянки за ціною 52 млн грн, не зважаючи на те, що нормативно-грошова оцінка даної земельної ділянки складала 140 млн грн, чим заподіяли збитки в особливо великих розмірах», - йдеться у повідомленні ГПУ.

Наразі, на підставі дозволу слідчого судді, у кримінальному провадженні, з метою відшукування оригіналів документів, на підставі яких було укладено договір купівлі-продажу землі, проводяться слідчі дії - обшуки приміщення Львівської міської ради та офісних приміщеннях оцінювачів і суб’єкта господарювання, що придбав землю.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 2 +

КОМЕНТУВАТИ

  • марія15 листопада 2016 15:26 Відповісти IP:  37.55.63.--- таке робиться по всій Україні, а обшукують неугодних так думаю я.Одні крадуть як хочуть і дальше. Треба робити все чесно.
  • Галичанин.15 листопада 2016 17:14 Відповісти IP:  89.105.227.--- Так крадуть усі, але у кожного злодія, тобто чиновника є планка, через яку переступативін не має права такі понятійні правила.22186

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram