ГПУ проводить обшуки у Львівській міськраді: посадовців підозрюють у масштабних зловживаннях

Генеральна прокуратура України здійснює досудове розслідування справи про зловживання чиновниками Львівської міської ради, що призвели до масштабних збитків для державного бюджету.

Про це повідомляють у Генпрокуратурі.

Зокрема, посадовців підозрюють у зловживанні службовим становищем та заволодінні за попередньою змовою чужим майном (ч. 5 ст. 191 КК України).

«Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи Львівської міської ради, зловживаючи службовим становищем, всупереч інтересам служби уклали з суб’єктом господарювання договір купівлі-продажу земельної ділянки за ціною 52 млн грн, не зважаючи на те, що нормативно-грошова оцінка даної земельної ділянки складала 140 млн грн, чим заподіяли збитки в особливо великих розмірах», - йдеться у повідомленні ГПУ.

Наразі, на підставі дозволу слідчого судді, у кримінальному провадженні, з метою відшукування оригіналів документів, на підставі яких було укладено договір купівлі-продажу землі, проводяться слідчі дії - обшуки приміщення Львівської міської ради та офісних приміщеннях оцінювачів і суб’єкта господарювання, що придбав землю.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram