ГПУ: Саакашвілі може в'їхати в Україну лише після оформлення візи

Позбавлений українського громадянства колишній голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі може потрапити в Україну тільки після оформлення візи.

Про це заявив пізно ввечері 10 серпня заступник генерального прокурора України Євген Єнін у Facebook.

Він також вказав, що за порушення при оформленні громадянства Саакашвілі, які стали причиною його скасування, мають нести адміністративну чи дисциплінарну відповідальність чиновники.

«Але за свою «помилку» має відповісти і громадянин Саакашвілі, який поставив хрестик у графі «під судом та слідством в іноземній державі не перебуваю», а абзацом нижче після «попередження про можливість втратити громадянство України у разі подання неправдивих відомостей» поставив підпис», – написав Єнін на своїй сторінці у Facebook.

Як відомо, Міхеїл Саакашвілі у Грузії перебуває в розшуку за кількома звинуваченнями, що стосуються часу його президентства 2004–2013 років. У Тбілісі заявляли, що будуть домагатися його екстрадиції від будь-якої країни, де той перебуватиме.

Останніми роками він жив в Україні, де отримав українське громадянство і був призначений головою Одеської обласної державної адміністрації. Київ відхилив запити Тбілісі про його видачу.

Після відставки з цієї посади Саакашвілі став різко критикувати владу України і заявляти про свої плани усунути її. Наприкінці липня стало відомо, що Президент України Петро Порошенко своїм указом затвердив втрату Міхеїлом Саакашвілі громадянства України – за повідомленнями, через свідоме подання неправдивих відомостей при набутті українського громадянства.

Сам Саакашвілі на той момент перебував у США.

 

«Вголос»


 

 «Вголос» 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 2 +

КОМЕНТУВАТИ

  • УКР 11 серпня 2017 11:42 Відповісти IP:  107.167.108.--- ЗЛОДІЇ (НАРДЕПИ,МІНІСТРИ) КРАДУТЬ, ПРОКУРАТУРА (Ю.ЛУЦЕНКО)-МВС(А.АВАКОВ) –СБУ(А.ГРИЦАК) ЗЛОДІЇВ НЕ ЛОВЛЯТЬ, НЕДІЄЗДАТНУ ВЛАДУ(ПОРОШЕНКА, ГРОЙСМАНА) У ЖОВТНІ ДО СУДУ НА МАЙДАНІ!!
  • ЗЯМА11 серпня 2017 11:43 Відповісти IP:  107.167.108.--- ВАЛЬЦМАН ОБДУРИВ ВЕСЬ НАРОД, БО ПРИХОВАВ СВОЄ ПРІЗВИЩЕ!! ЯКЩО ПОРОШЕНКА ПЕРЕВІРИТИ НА ОБРІЗАННЯ , ТО ВАЛЬЦМАНУ ПРИЗУПИНИТИ ГРОМАДЯНСТВО, А М.СААКАШВІЛІ ВІДНОВИТИ !!!

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm