ГПУ відкрила кримінальну справу проти німецьких депутатів

ГПУ відкрила кримінальну справу проти німецьких депутатів

Представники німецького парламенту порушили порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію України. Прокуратура АРК порушила кримінальну справу.

Про це в понеділок, 5 лютого, повідомляє прес-служба відомства.

За фактом поїздки групи депутатів з Німеччини до Криму, прокуратура АРК порушила кримінальне провадження.

Як зазначається, прокуратура почала досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом порушення громадянами ФРН порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію.

Відповідну заяву в прокуратуру направило посольство України в Німеччині.

«Встановлено, що 03.02.2018 року, порушуючи певний порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, в Автономну Республіку Крим прибули громадяни Федеративної Республіки Німеччина, які планували використовувати свою поїздку для зустрічей із представниками російської окупаційної влади», - повідомили в прокуратурі.

 Тим часом уряд Німеччини розкритикував депутатів, які відвідали Крим. Про це у Twitter повідомив посол України в Німеччині Андрій Мельник із посиланням на представника уряду ФРН Штеффен Зайберт. 

«Федеральний уряд Німеччини піддав критиці поїздку групи місцевих політиків з партії «AfD» в окупований Крим і підтвердив прихильність політиці невизнання незаконної анексії», - написав Мельник.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram