ГПУ відкрила кримінальну справу проти німецьких депутатів

Представники німецького парламенту порушили порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію України. Прокуратура АРК порушила кримінальну справу.

Про це в понеділок, 5 лютого, повідомляє прес-служба відомства.

За фактом поїздки групи депутатів з Німеччини до Криму, прокуратура АРК порушила кримінальне провадження.

Як зазначається, прокуратура почала досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом порушення громадянами ФРН порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію.

Відповідну заяву в прокуратуру направило посольство України в Німеччині.

«Встановлено, що 03.02.2018 року, порушуючи певний порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, в Автономну Республіку Крим прибули громадяни Федеративної Республіки Німеччина, які планували використовувати свою поїздку для зустрічей із представниками російської окупаційної влади», - повідомили в прокуратурі.

 Тим часом уряд Німеччини розкритикував депутатів, які відвідали Крим. Про це у Twitter повідомив посол України в Німеччині Андрій Мельник із посиланням на представника уряду ФРН Штеффен Зайберт. 

«Федеральний уряд Німеччини піддав критиці поїздку групи місцевих політиків з партії «AfD» в окупований Крим і підтвердив прихильність політиці невизнання незаконної анексії», - написав Мельник.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram