Гравці Реала принесли кубок Ліги чемпіонів у церкву ФОТО

Гравці «Реала» принесли кубок Ліги чемпіонів у церкву (ФОТО)

Футболісти «Реала», повернувшись на батьківщину після перемоги у Лізі чемпіонів, розпочали своє святкування візитом до мадридської катедри. Вони дякували Матері Божій за свою перемогу над «Ліверпулом».

Про це повідомляє КРЕДО

Гравці команди на чолі з керівником клубу Флорентіно Пересом і тренером Зінедіном Зіданом розпочали святкування перемоги у Лізі чемпіонів з візиту в кафедральний собор Мадрида.

Там їх прийняв місцевий єпископ Хесус Відаль.

На початку короткої урочистості Флорентіно Перес подякував своїм футболістам за тяжку працю: «Ви показали, що завдяки колективному труду можна осягнути те, що багато хто вважав неможливим, тобто - кубок Ліги чемпіонів тричі підряд».

Потім слово узяв єпископ Хесус Відаль. Він високо оцінив цей жест клубу, який свою перемогу вирішив присвятити Матері Божій з Альмудени. Єпископ звернувся до футболістів: «Для багатьох молодих хлопців ви - авторитет. Ви приклад того, що наполегливо працювати варто. Молоді дуже треба таких прикладів! Ми разом можемо творити більш солідарний світ».

На завершення захисник клубу Хесус Вальєхо, прочитав Молитву вірних, а потім футболісти попрямували до статуї Богородиці, де поставили свій кубок.

Нагадаємо, «Реал» у фіналі Ліги чемпіонів переміг «Ліверпуль».


 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram