Про це він заявив в ході зустрічі з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем у Києві в неділю, передає «Інтерфакс-Україна».

«У нас достатньо високий рівень нашої взаємодії в гуманітарних питаннях, ми високо цінуємо гуманітарну допомогу. Можливо, нам необхідно підняти питання того, як збільшити розміри цієї допомоги або впровадити нові механізми вирішення проблем, які у нас виникають», – сказав Гройсман.

Прем'єр підкреслив, що наявні в Україні гуманітарні проблеми викликані неповагою РФ до міжнародного права та її агресією.

«Ми з вами вирішуємо гуманітарні проблеми саме тому, що Росія вирішила не дотримуватися ніяких правил, не поважати суверенітет і розв'язати війну проти демократичного світу, зокрема, проти України», – сказав глава українського уряду.

Гройсман нагадав, що через агресію РФ 1,7 млн ​​жителів України стали вимушеними переселенцями.

У свою чергу, Гутерріш заявив, що ООН продовжить гуманітарну допомогу Україні і готова допомогти в проведенні реформ.

«Ви можете розраховувати на нашу підтримку гуманітарних програм, щоб полегшити життя вимушеним переселенцям – ви згадали про 1,7 млн ​​переселенців – а також тим, хто проживає поблизу лінії зіткнення і зони, де йдуть бойові дії, а також повну підтримку уряду в питанні проведення реформ», – сказав він.

За словами генсека ООН, бої на території України все ще тривають, і ООН закликає до їхнього припинення в рамках останніх домовленостей.