Громадська організація зі Львова отримала нагороду Благодійна Україна – 2014

Громадська організація зі Львова отримала нагороду «Благодійна Україна – 2014»

ГО «Розвиток Громади» зайняла третє місце у номінації «Благодійник – неурядова організація» на національному конкурсі.

Офіційне нагородження конкурсу «Благодійна Україна – 2014» відбулося 2 березня у  «Мистецькому арсеналі» у Києві, повідомили «Вголосу» організатори конкурсу.

На урочистостях були присутні перші леді країни – Марина Порошенко та Катерина Ющенко, відомі українські меценати, високопосадовці та політики. Асоціація благодійників України відзначила відомих особистостей, громадські та благодійні організації, фізичних осіб, соціально відповідальний бізнес зі всіх областей України.

Організація зі Львова отримала нагороду за роботу у напрямках допомоги бійцям АТО та їх сім’ям, а також підтримці неповносправних, розвитку культури і спорту, юридичному захисті прав громадян була

«Така висока нагорода на національному конкурсі «Благодійна Україна – 2014» надихає до нових звершень. Ми дуже вдячні українцям за високу оцінку нашої діяльності. Це безперечно стимулює до ще більшої допомоги тих, хто цього потребує», – сказав виконавчий директор благодійного фонду «Розвиток Громади» Назар Сенів

Як відомо,національний конкурс «Благодійна Україна» діє з 2012 року та щорічно відзначає найкращих благодійників і найбільш ефективні благодійні ініціативи в країні.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram