Громадські активісти вивели козла, щоб «достукатись» до президента Чехії

Сьогодні в Києві біля посольства Чехії в Україні відбулася акція протесту у зв'язку з недавніми заявами президента цієї країни Мілоша Земана про Крим.

Повідомляє Кореспондент з посиланням на ТСН.

"Земан - козел, так сьогодні обізвали президента Чехії українські активісти. До чеського посольства вони привели чорного козлика і прив'язали до огорожі диппредставництва", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що спочатку активісти переплутали адресу і прийшли до посольства Словаччини на вулиці Ярославів Вал. Там дипломатично вказали українцям на помилку. Після цього акція перемістилася на вулицю Богдана Хмельницького.

"По суті, ми даємо дружню пораду чеському народові позбавлятися козлів у своєму керівництві, які можуть пересварити їх з усією Європою і цивілізованими країнами", - заявив активіст Едуард Юрченко.

Зазначимо, що на цьому тижні президент Чехії Мілош Земан заявив, що Україна повинна "зрозуміти Європу" і погодитися на грошову компенсацію в обмін на узаконення втрати Криму. Політик висловив побоювання, що якщо цього не станеться, то почнеться "європейська війна".

Пізніше слова Земана засудили в посольстві Чехііі в Україні, а чеський сенат назвав їх неприйнятними.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram