«Грошей нема»: Мінфін відмовив у компенсації власникам зруйнованого житла в зоні АТО

У державному бюджеті на 2017 рік не передбачені кошти на відшкодування збитків за зруйноване або пошкоджене житло під час проведення Антитерористичної операції.

«На сьогодні нормативно-правові акти, які б регулювали порядок, критерії та розміри відшкодування фізичним особам шкоди, завданої внаслідок бойових дій відсутні, а тому вирішити питання щодо виділення з державного бюджету коштів на відшкодування (компенсації) витрат громадянам, у яких повністю або частково зруйновано житло внаслідок бойових дій, немає законодавчих підстав», - йдеться у відповіді Міністерства фінансів України на інформаційний запит Главкому.

Водночас у Міністерстві наголосили, що, згідно з підпунктом 4 пункту 24 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу визначено, що залишки коштів місцевих бюджетів на територіях, яких органи влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, зараховуються до спеціального фонду обласних бюджетів Донецької та Луганської областей.

При цьому переліки об’єктів і заходів, що будуть здійснюватися за рахунок цього спецфонду, затверджуються обласними військово-цивільними адміністраціями за погодженням із Комітетом Верхової Ради з питань бюджету.

Однак, як зазначається, до таких переліків не можуть бути включені об’єкти і заходи на територіях окремих районів, міст, селищ і сіл, де органи держвлади тимчасово не здійснюють своїх повноважень та у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення.
 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 9 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Читач17 лютого 2017 13:57 Відповісти IP:  95.46.126.--- "Индекс экономической свободы: результат Украины худший из всех возможных"
  Wall Street Journal и Heritage Foundation, которые ежегодно рассчитывают для всех стран мира индекс экономической свободы. Вот он, свеженький. Индекс экономической свободы включает в себя свободу бизнеса и торговли, налоговую свободу, свободу от правительства, денежную и финансовую свободу, свободу инвестиций, защиту прав собственности, свободу от коррупции и свободу трудовых отношений.
  Этот индекс не зависит от размеров ВВП, торгового баланса или военных действий.
  Единственное, от чего зависит этот индекс – от правительственного регулирования экономики.
  Так вот. Результаты работы нашего правительства, мягко говоря, неудовлетворительные. То есть всё плохо. Совсем плохо.
  Чтобы вы понимали, по уровню притеснения со стороны правительства украинская экономика относится к деспотичным. ДЕСПОТИЧНЫМ!
  Это худшее состояние индекса экономических свобод из всех возможных.
  Из 180 стран мира Украина на 166 месте! Худшая страна Европы. За последний год Украина повысилась в рейтинге только на 1 позицию, обогнав Суринам (вы знаете, что такое Суринам и где он находится?). Обогнав не потому, что украинское правительство стало лучше работать. А потому, что суринамское стало работать еще хуже.
  ВВП Украины в 2016 году на самом деле не вырос, а сократился на 4,2%
 • Гость17 лютого 2017 13:12 Відповісти IP:  91.185.91.--- Жители Донбасса, которые потеряли недвижимость вследствие проводимой украинской властью на территории Донецкой и Луганской областей так называемой АТО и получили отказ в компенсации потерянного имущества, следующий иск против Украины направят в ЕСПЧ, так как Украина не защитила конституционные права своих граждан. Иски в ЕСПЧ в этом случае 100% выигрышны.
  Учитывая, что украинская власть до сих пор считает ДНР и ЛНР украинской территорией, а их жителей - своими гражданами, компенсации придётся выплатить всем гражданам, потерявшим жильё. Отдельно будут иски о потере кормильца или других родных.
  "Российско-украинская война" только в ваших головах, а ваша власть официально проводит на Донбассе АТО.
 • Ржу17 лютого 2017 13:48 Відповісти IP:  104.206.237.--- Мрій далі, кацап смердючий. Хотів руского міра? Жри, [***], і не подавись.
 • Скупий17 лютого 2017 12:39 Відповісти IP:  92.222.6.--- Губа не трісне в зрадників просити компенсації за житло? Перемогти Росію отримати контрибуції і тоді тим хто воював в лавах ЗСУ їх родинам виплатити коменсацію і нагородити.
 • РУСИЧ но не россиянЫн17 лютого 2017 12:09 Відповісти IP:  77.234.45.--- А МНЕ ВОТ ИНТЕРЕСНО КОГДА ПОВЯТСЯ У ИУДЫйской ВЛАСТИ ДЕНЬГИ НА КОМПЕНСАЦИЮ ЗА НЕВЫДАННОЕ ЖИЛЬЕ ВОЕННОСЛУЖАЩЕМУ УКРАИНЫ УШЕДШЕМУ НА ПЕНСИЮ С КНИЖЕЧКОЙ *ИНВАЛИД ЗСУ* СТОЯЩЕМУ НА ОЧЕРЕДИ НА ПОЛУ ЖИЛЬЯ В УКРАИНСКОЙ АРМИИ БОЛЕЕ 25 ЛЕТ А ВООБЩЕ В ОЧЕРЕДИ НА ЖИЛЬЕ БОЛЕЕ 30 ЛЕТ ?????????????????????????????????????????????????????????????????????
  И МНЕ НАСРАТЬ ГДЕ БУДУТ ЖИТЬ ТЕ УТЫРКИ ЧТО ПРИЗВАЛИ ВОЙНУ НА МОЮ РОДИНУ УКРАИНУ.
 • Петро Кравчук17 лютого 2017 12:02 Відповісти IP:  185.137.18.--- Бажано знайти і підключити до вирішення цієї проблеми тих, хто репетував: "путин, введи войска".
 • вася17 лютого 2017 12:00 Відповісти IP:  93.171.129.--- Референдум проведіть, Путіна позвіть, а потім стребуйте компенсацію. Чи вам звикати жити за чужий рахунок.
 • РУСИЧ но не россиянЫн17 лютого 2017 12:11 Відповісти IP:  77.234.45.--- у путина имени нет - есть кличка - Залупен-фюрер и Сцарь всея ПЕДО-НЕДО рашша - ПАРАША.
 • Петро Кравчук17 лютого 2017 12:04 Відповісти IP:  185.137.18.--- Василь, Ви праві, але навіщо прізвище пукіна пишете з великої букви? Цей недоумок цього не заслуговує.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm