Гроші чиновникам, а не на вшанування борців за Україну: депутат обурився розподілом обласного бюджету

На засіданні депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради, вчора, 20 квітня, більшість не підтримала пропозицію депутата від ВО «Свобода», голови Міжфракційного об’єднання учасників російсько-української війни Михайла Нискогуза про виділення 700 тисяч грн на встановлення пам`ятних знаків полеглим борцям за волю України.

«Тему встановлення пам'ятників борцям за волю України занедбали ще від 2016 року, коли влада ніби випадково забула передбачити фінансування на такі важливі речі. У попередні роки депутати обласної ради завжди знаходили такі порівняно невеликі кошти на вшанування всіх героїв минулого, а це були і вояки УПА, і Січові Стрільці та інші відомі й невідомі герої. Хоча, водночас, у 2016 році влада не забула виділити 18 мільйонів гривень на премії чиновникам. Фракція «Свободи» весь минулий рік повторювала, що такого робити не можна і що вшанування пам`яті наших героїв - це один з важливих елементів боротьби з путінською пропагандою», - прокоментував рішення профільної комісії Михайло Нискогуз. Він також додав, що почув від одного провладного депутата, що, мовляв, ми не є настільки багаті, щоб займатися усіма пам`ятниками борцям за волю України.

«Натомість ми сьогодні виявилися настільки багатими, щоб виділяти кошти на ті видатки, які повинні фінансуватися з державного бюджету - маю на увазі 9 мільйонів гривень на преміювання чиновників та 300 тисяч гривень на ремонт гаражу СБУ», - зазначив депутат.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram