Гройсман – Садовому: Треба лише почати щось робити

Вирішення сміттєвої проблеми для Львова просте: потрібно розпочати робити новий полігон, і це вимагає лише декількох місяців.

Про це написав на своїй сторінці у «Facebook» прем'єр Володимир Гройсман.

«Коли пан Андрій каже, що очікував від мене адекватної реакції, то, очевидно, мав на увазі, що я знову буду звертатись до інших міських голів, щоб вони тимчасово прийняли львівське сміття. Якщо пан Андрій Садовий забув, то я це роблю весь цей час майже кожні два тижні. А коли кажу йому і самому підключитись до цього, то у відповідь чую – тобі вони не відмовлять, а я перед ними на коліна ставати не буду. Так, мені не відмовляють, але питають – як на довго. І мені все складніше знайти відповідь, бо жодних дій з боку пана Садового ніхто не бачить», – відповів прем’єр на вчорашні закиди мера Львова у неґречності.

Володимир Гройсман наголосив на бездіяльності Садового практично в усіх «сміттєвих» питаннях.

«Я просив за ділянки для нього – не підходять. Я просив зайнятись найневідкладнішими проблемами Грибовицького сміттєзвалища, щоб не допустити нових трагедій, а люди побачили, що є намір щось для них зробити, і, може, тоді пішли на зустріч – в результаті цим займався ДСНС і віце-прем'єр Кістіон. Про те, що за французький проект, яким так гордиться пан Андрій, але який не вирішує проблему зараз, я домовлявся, коли був минулої осені у Франції, пан Андрій чомусь мовчить», – підкреслив прем’єр.

Наприкінці Володимир Гройсман укотре звернувся до мера Львова: «То я хочу ще раз задати питання – що ще я маю зробити? В чому має полягати моя адекватна відповідь?».

Як писав «Вголос», раніше прем'єр Володимир Гройсман закликав владу Львова припинити всі спекуляції на тему сміття. «Не треба шукати крайніх. Візьміть й зробіть», – заявив глава уряду.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram