Гройсман погрожує розігнати Службу зайнятості

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пригрозив розігнати Службу зайнятості.

Про це він повідомив на засіданні уряду, пише ТСН.

«Я не збираюсь утримувати Службу зайнятості. Я не збираюсь утримувати безробітних. Я збираюсь дати людям нормальну роботу і зарплату. Зміна цієї філософії має бути на порядку денному тих, хто опікується Службою зайнятості. Я просив би, щоб це довели до керівництва даної служби. Ні? Розжену. Приведемо тих людей, хто зможе нормально ситуацію там налагодити. Мені статистичні байки не потрібні. Я вже заслуховував їх не один раз, тому вважають, що потрібно змінити модель фінансування Служби на модель підтримки створення робочих місць. Я думаю, що ідеї, які ми найближчим часом презентуємо, будуть достатньо ефективними. Важливо, щоб ми тут рухались дуже швидко», - заявив він.
-

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 5 +

КОМЕНТУВАТИ

  • ванда11 січня 2017 16:16 Відповісти IP:  178.93.155.--- Хіба потрібні злиденній Україні 450 депутатів з зарплатою 20 тисяч на місяць , в котрих у каждого по чотири помічники з статусом держслужбоаця ? А в Гройсмана пять віце премєрів котрих він посилає нахер,а вони його взаємно А він побачив службу зайнятості з місячним заробітком не вище трьох тисяч гривень з невизначеним статусом .Та він би порахував скільки в селах України зав. клубами і зав біліотеками котрі не опалюються і тільки числяться що цуе працюючі вогнища культури.Це руїна - руїна України котрої не бачить ні Гройсман ні Кириленко ні міністр Нищук, котрі б ради цікавості заїхали в сіьський зимовий клуб чи бібліотеку.Вєрной дорогой ідьотє ,товаріщі ! ! !
  • il nemico è in casa11 січня 2017 16:02 Відповісти IP:  91.109.30.--- ціна байдужості i какакяразніци колосальна
  • ого11 січня 2017 14:57 Відповісти IP:  95.134.53.--- п.Гоойсмман необхідно розігнати половину ваших застпуників та міністрів,половину апарату ВРУ та АП України,обласних держадміністпації,а ви просто херною займаєтеся і набивати сволї бездоні кишени!!!Це просто дешевий популізм і піар з вашого боку!!!
  • шахраї при владі11 січня 2017 15:01 Відповісти IP:  162.217.27.--- Московоязикі чиновники, що часто виступають по радіо, телебаченню - це совки, чи представники московської адміністрації в Україні ??? Українці не зобов»язані знати московську мову. Своїм зверненням московоязикий чиновник зневажає українців, як націю, що є титульною нацією в Україні. Московоязикий чиновник, що не володіє українською мовою, неповноцінний фахівець, і має бути звільненим із займаної посади !!
  • ольга11 січня 2017 15:58 Відповісти IP:  94.178.16.--- Це є 100% правда!!!!

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm