Хакери поцупили сценарій нової серії «Гри престолів»

Хакер під псевдонімом Mr. Smith надіслав виданню посилання на документи телеканалу «HBO», в тому числі сценарій, дані про кастинги та електронну переписку одного з представників вищого керівництва каналу.

У мережі з'явився сценарій п'ятого епізоду нового сезону «Гри престолів», який повинен вийти 13 серпня. Як повідомляє The New York Times, за інцидентом стоять хакери, що раніше зламали мережу кабельного каналу HBO, – пише УНІАН.

Хакер під псевдонімом Mr. Smith надіслав виданню посилання на документи HBO, в тому числі сценарій, дані про кастинги та електронну переписку одного з представників вищого керівництва каналу. Крім того, крадії писали відеозвернення для гендиректора HBO Річарда Плефера, в якому зажадали від каналу кілька мільйонів доларів, щоб уникнути таких втрат надалі.

Нагадаємо, як писав «Вголос», раніше завдяки злагодженій роботі хакерів найбільш нетерплячі шанувальники телевізійного серіалу «Гра престолів» («Game of Thrones») вже отримали можливість побачити нові серії цього жорстокого шоу до їх офіційної прем'єри. 

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm