Хезболла готує нове повстання проти Ізраїлю

«Хезболла» готує нове повстання проти Ізраїлю

У «Хезболлі» вважають дії Трампа «серйозною історичною несправедливістю».

Ліванська воєнізована група «Хезболла» приєдналася до закликів в четвер про нову інтифаду (палестинське повстання) у відповідь на визнання Сполученими Штатами Америки (США) Єрусалиму в якості столиці Ізраїлю. Про це повідомляє Reuters, - передає РБК Україна.

«Рішення президента США Дональда Трампа стало актом «кричущою агресії» проти арабського і мусульманського світу», - заявив лідер мусульманського політичного і військового руху шиїтів Хасан Насралла.

Згідно з інформацією видання, палестинські фракції закликали до «Дня гніву», а ісламістське угруповання «Хамас» закликало палестинців відмовитися від переговорів і почати нове повстання проти Ізраїлю.

«Ми підтримуємо заклик до нової палестинської інтифади і ескалації опору. Це найбільший, найважливіший і серйозну відповідь на американське рішення», - підкреслив Насралла.

Він також описав дії Трампа як «серйозну історичну несправедливість», проте не позначив ніяких прямих дій, які вживатиме «Хізбалла». Він закликав провести масовий протест в південному передмісті Бейрута в понеділок.

«Народ Палестини стоїть сьогодні на першій лінії оборони Єрусалиму і його святинь», - резюмував він.

Нагадаємо, 6 грудня президент США Дональд Трамп офіційно визнав Єрусалим столицею Ізраїлю і оголосив про перенесення посольства США із Тель-Авіва до Єрусалима. Цим він спровокував сутички.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram