16 квітня стало відомо, що на Ярмолинеччині сталася пожежа в приватному будинку у селі Солобківці. Через деякий час рятувальники, які виїхали гасити пожежу, повідомили до Ярмолинецького відділу поліції про те, що виявили тіла двох людей.

Як повідомили згодом у поліції, тіла належали 82-річній власниці домогосподарства та її 70-річному знайомому.

«На тілах загиблих були ознаки насильницької смерті, що дало підстави працівникам поліції припустити, що відбулось подвійне вбивство з корисливих мотивів та підпал майна з метою укриття слідів злочину. В подальшому це підтвердили і результати судово-медичної експертизи», – повідомили у поліції.

Правоохоронці з'ясували, що під підозрою залишилося двоє чоловіків 1990 та 1993 року, які працювали різноробочими у місцевого приватного підприємця. Після вчинення злочину вказані особи залишили межі області та переховувались на Житомирщині, де їх і затримали.

На період досудового розслідування Хмельницький міськрайонний суд взяв зловмисників під варту. Їм доведеться відповідати перед Законом за трьома статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 115 (навмисне вбивство), ч. 4 ст. 187 (розбій) та ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна). Чоловікам може загрожувати до 15 років позбавлення волі або довічне ув'язнення.

 

«Вголос»