Холодницький пояснив, чому затримали Мартиненка

Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою після виконання вказівок прокурора - процесуального керівника погоджено повідомлення про підозру колишньому народному депутату України Миколі Мартиненку.

Про це антикорупційний прокурор Назар Холодницький написав у Facebook.

«Досудовим розслідуванням установлено, що в період з 2013 року по 2016 рік злочинною організацією у складі службових осіб ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» (далі – ДП «СхідГЗК»), службових осіб «STEUERMANN Investitions und Handelsgesellschaft mbH» (далі – компанія STEUERMANN), а також групою осіб, які мали контроль над вказаними підприємствами, у тому числі Мартиненком М.В. було вчинено розтрату коштів ДП «СхідГЗК» в розмірі 17,28 млн. дол. США шляхом неправомірного укладення та подальшого виконання контракту купівлі-продажу уранового концентрату для ДП «СхідГЗК» через австрійську компанію-посередника STEUERMANN.

У подальшому вказані кошти, перераховано на рахунки компанії STEUERMANN із використанням офшорних компаній «WARGRAVE TRADING LLP» та «DALLAS FUEL SA» керівниками та учасниками злочинної організації обернуто на власну користь.

Правова кваліфікація дій - ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 255 КК України.

Вручення повідомлення про підозру доручено здійснити детективам НАБУ.

На даний час Мартиненка М.В. затримано в порядку ст.208 КПК України та доставлено до Національного антикорупційного бюро України для проведення процесуальних та слідчих дій», - зазначив Холодницький.

 

Як уже писав Вголос, сьогодні детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) затримали колишнього народного депутата Миколу Мартиненка. Сам Мартиненко звинуватив очільника НАБУ у фальсифікації звинувачень.

Згодом адвокат повідомив, що Мартиненко затриманий на термін до 72 годин до вирішення судом питання про обрання запобіжного заходу.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm