Христина Соловій скасувала концерт на Харківщині через «політичне підгрунтя»

Співачка Христина Соловій відмовилася виступати на концерті до свята Івана Купала в місті Зміїв Харківскої області, коли дізналася про його «політичне підгрунтя».

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Шановні мешканці та гості міста Зміїв. На сьогодні (7 липня - ред.) у вашому місті був анонсований мій виступ. На жаль, мені довелось його скасувати. Я до останнього планувала приїхати. Але організатори до останнього нам не давали інформацію про подію. Моя команда з'ясувала, що концерт рекламують, агітуючи за двох політиків. Я не виступаю на підтримку політиків та політичних партій. Організатори порушили умову контракту, використавши моє ім'я без моєї згоди для реклами, ще й політичної. Дякую за розуміння. Зустрінемось за кращих умов», - написала Соловій.

У коментарях під цим дописом вона також оприлюднила афішу концерту, в якій зазначається, що концерт у Змієві проходить за підтримки народного депутата Євгена Мураєва та його дружини, депутата Харківської облради Валерії Мураєвої.

Тим часом  у райдержадміністрації підтвердили, що другий заявлений в афіші виконавець - Віктор Павлік - узяв участь у концерті.

Теги: Соловій

 


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram