«Хто на чиїй стороні грає»: депутатів-націоналістів у Львівській міськраді обурила заява Садового

На черговій сесії міської ради, при розгляді питання щодо виділення приміщення за адресою вул. Виговського, 34 для роботи прокуратури Львівської області А. Садовий закликав депутатів не голосувати по цьому питанню, додавши, що результати голосування покажуть «хто любить громаду, а хто - прокуратуру. Подивимося, хто на чиїй стороні грає». Така заява збурила фракцію ВО «Свобода» у Львівській міській раді.
Голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді відповів меру наступне: «Я хочу зрозуміти суть коментаря «хто на чиїй стороні грає». Вам не потрібна прокуратура у місті Львові? Я вважаю, що депутати міської ради мають працювати в рамках чинного законодавства, в т.ч. в інтересах всіх державних установ, які працюють на території міста Львова. Чому по цьому питанню не голосує фракція «Самопоміч»?».

Слід зауважити, що фракція «Самопоміч» по цьому питанню не голосувала, в результаті чого рішення не набрало необхідної кількості голосів. Нагадаймо, що прокуратура вилучила особову справу А. І. Садового для опрацювання в межах кримінальних проваджень щодо численних зловживань службовим становищем.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram