Іде до того що священиків МП викидатимуть із храмів люди – Голова ОУН

Іде до того, що священиків МП викидатимуть із храмів люди, – Голова ОУН

Після того, як митрополит Онуфрій у присутності президента України і депутатів ВР демонстративно не встав, щоб хвилиною мовчання вшанувати пам'ять героїв московсько-української війни, від МП можна очікувати будь-чого.

Про це Голова ОУН Богдан Червак написав на своїй сторінці у Facebook.

Націоналіст вважає, що відтепер ситуація із присутністю в Україні Московського патріархату може вирішитися винятково за двома сценаріями.

«У так званий революційний спосіб, коли обурення людей призведе до того, що представників МП викидатимуть з храмів у буквальному розумінні цього слова. І, здається, до цього все йде.

Або ж, врешті-решт, ВР наважиться ухвалити закон, яким заборонить існування в Україні церкви, керівні органи якої розташовані в країні-агресорі. Що дасть можливість МП визначитися із своїм статусом, тобто зробити вибір на користь Києва або Москви. Очевидно, з усіма наслідками, які з цього випливають. Другий спосіб – бажаний і поки що можливий. Перший також може дати необхідний результат», – пише Червак.

Нагадаємо, учора кілька десятків активістів із націоналістичної організації С14 перекрили в'їзд до печер Києво-Печерської лаври й заблокували шлагбаум. Також учасники акції принесли банери із написом «Геть ФСБ» і запалили фаєри. Тоді ж настоятель Києво-Печерської лаври владика Павло заявив націоналістам, що на Донбасі воює невідомо хто невідомо з ким.

Напередодні у Запоріжжі священик УПЦ МП відмовився відспівувати 2-річного малюка, на якого з вікна будинку випав самогубець, посилаючись на те, що хлопчик був хрещений в церкві Київського патріархату.

Це викликало у суспільстві великий резонанс. Обурені люди приносять під церкви УПЦ МП ляльки.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram