Про це сповістив очільник МВС Арсен Аваков, пише УП.

Міністр повідомив, що Україна отримала офіційне підтвердження затримання Саркісяна у Франції.

Відомо, що Саркісяна затримали на дорозі під час перевірки документів. Йому обрали запобіжний захід – особисте зобов'язання виконувати усі судові приписи до 19 травня. До цього часу ГПУ має надіслати документи щодо його екстрадиції в Україну.

Глава МВС наголосив, що українські слідчі вважають Саркісяна одним із організаторів груп «тітушок», які нападали і вбивали людей під час Євромайдану. Зокрема, вбивство журналіста В'ячеслава Веремія здійснила саме група Саркісяна. Нещодавно заарештований Юрій Крисін був його «підшефним».

«Французькі колеги за нашим запитом затримали Саркісяна. Правда, він представився громадянином Вірменії, хоча український паспорт у нього також є і отримав він його раніше за вірменський», – сказав Аваков.

Щодо Саркісяна є й інші кримінальні епізоди, зокрема щодо організації вибухів та інших злочинів.

Нагадаємо, у лютому 2015 року правоохоронці встановили особи керівників злочинних груп, які вербували  «тітушок» для боротьби з активістами Євромайдану, серед них був Армен Саркісян, який координував групи «тітушок». Саркісяна вважають близьким до нардепа Юрія Іванющенка. Після Майдану Саркісян втік з України і переховувався у Росії.